21000PSI hüdro intelligentsed betooni lammutamise seadmed
Kiiruse rõhk: 21000psi/1400bar
Veevool: 200l/min
Diiselmootor: 700kW; 6- silindrit
Küsi pakkumist
Toote tutvustus
Toodete kirjeldus
1400bar kõrgsurve vee lammutussüsteem võib genereerida tugeva veejoa löögivõime, mis võib kergesti purustada selliseid kõvasid esemeid nagu betooni ja kivid ning võib kiiresti lammutada suure ala või ülitugevuse takistusi. Näiteks suudab see suurte hoonete, sildade ja muude projektide lammutamisel lammutusaega oluliselt lühendada ja töötõhusust parandada. Erinevalt traditsioonilistest mehaanilistest lammutamis- või lõhkamismeetoditest ei tekita kõrgsurve vee lammutamine lammutamise ajal suurt kogust tolmu, mis võib tõhusalt vähendada õhus olevaid sissehingatavaid tahkeid aineid ja vähendada keskkonna ja inimeste tervisele kahju. See sobib eriti kõrgete keskkonnavajadustega piirkondade jaoks, näiteks linnakeskused ja elamurajoonid.
toote võtmetehnoloogiad
High-pressure water demolition system6
Eelised
3. selle saab selektiivselt eemaldada.
4. Hoidke terasvardad puhtad ja puutumata
5. Valmistage ette ideaalne pind uute ja vanade betoonide sidumiseks.
6. Eemaldage betoon kiiremini kui haamer
7. Mürasaaste ja tolmusaaste vähendamiseks kasutage veejoad
9. Vähendage operaatori vigastuse riski
10. Võib töötada horisontaalselt ja vertikaalselt
High-pressure water demolition system7
toote üksikasjad
High-pressure water demolition system8
hüdrodemolitioni robot
hydro blasting machine11
diiselmootor
hydro blasting machine910
Seadme sees
Betooni täpse eemaldamiseks valige kõrgsurve vee lammutamine
Mõju võrdlus
High-pressure water demolition system9
Betooni lammutamine
High-pressure water demolition system10
Silla lammutamine
High-pressure water demolition system11
Silla lammutamine
Tooteparameetrid
Mudel
Gyb -6 1500/160
Pumbakiirus
366 p / min
Kõrgsurvepump
Saksamaa Woma kaubamärgi pump
Kiiruse rõhk: 1500bar/22000PSI
Veevool: 160L/min
Diiselmootor: 575kW; 6- silindrit
Muutuva sagedusega mootori ajam
Robot
PLC juhtimissüsteem;
Kaugjuhtimispuldi algus ja peatu
Automaatne lõikamissüsteem
Roomajate liikumine
Toodete rakendused
Ideaalsed rakenduspiirkonnad hüdraulilise lammutusrobotite jaoks
Teed, sillad ja rajad
Sadamad ja dokid
Parkla
Sambad, vaiad ja sambad
Tunnelid ja torustikud
Tuumaelektrijaamad
Veepuhastusvahendid
Kliendijuhtumid
High-pressure water demolition system12
High-pressure water demolition system13
Tammi lammutamine
High-pressure water demolition system14
Hoone lammutamine
High-pressure water demolition system15
Hoone lammutamine
High-pressure water demolition system16
Tunneli lammutamine
High-pressure water demolition system17
Ettevõtte profiil
manufacturer of high pressure cleaning machine
Arenenud tehnoloogia
Teeme tihedat koostööd puhastusmasinate tööstuse maailma juhi Kamatiga, mille surve on kõrgeim 3000bar, mis on praegu kõrgeim surve maailma kõrgsurve veejoa väljal.