21000PSI betoonsegisti trummihüdrojoatorustik
Kiiruse rõhk: 140MPA/1400BAR/21000PSI
Veevool: 85L/min
Diiselmootor: 292kW; 6-silindriline
Küsi pakkumist
Toote tutvustus
Toodete kirjeldus
toote võtmetehnoloogiad
mixer drum blasting machine4
Eelised
1. tõhus puhastamine:
02.
2. Puhastage põhjalikult:
mixer drum blasting machine
3. kulude kokkuhoid:
4. keskkonnakaitse ja ohutus:
toote üksikasjad
mixer drum blasting machine1
Sisemised üksikasjad
hydro blasting machine11
diiselmootor
mixer drum blasting machine2
Hüdrauliline tõsteseade
5. Lihtne käitatav:
• Kasutaja - sõbralik: operatsiooni liides on lihtne ja intuitiivne, hõlpsasti kasutatav.
6. Lihtne hooldus:
• Lihtne hooldada: lihtne disain, hõlpsasti hooldatav ja hooldamine, vähendades seisakuid.
7. Tugev paindlikkus:
Mõju võrdlus
mixer drum blasting machine7
Enne puhastamist
mixer drum blasting machine6
Puhastamine
mixer drum blasting machine5
Pärast puhastamist
Tooteparameetrid
Mudel
Gyb -6 1400/85
Pumbakiirus
366 p / min
Kõrgsurvepump
Saksamaa Kamat tehnoloogia
Kiiruse rõhk: 1400bar/20300psi
Veevool: 85L/min
Diiselmootor: 265kW; 6-silindriline
Muutuva sagedusega mootori ajam
Robot
PLC juhtimissüsteem;
Kaugjuhtimispuldi algus ja peatu
Toodete rakendused
Rakenduse stsenaariumid
1. ehitusplats:
• Ehitusplats: kasutatakse ehitusplatsidel mobiilsete segamistünnide puhastamiseks.
2. betoonitootmine:
3. tööstuslik puhastus:
• Tehas: kasutatakse tehase erinevate segamisseadmete puhastamiseks ja hooldamiseks.
Klientide juhtumid
mixer drum blasting machine8
Segisti trumli puhastamine
mixer drum blasting machine9
Segisti trumli puhastamine
mixer drum blasting machine10
Betoontorude puhastamine
mixer drum blasting machine13
Enne puhastamist
mixer drum blasting machine12
Puhastamine
mixer drum blasting machine11
Pärast puhastamist
Ettevõtte profiil
manufacturer of high pressure cleaning machine
Arenenud tehnoloogia
Teeme tihedat koostööd puhastusmasinate tööstuse maailma juhi Kamatiga, mille surve on kõrgeim 3000bar, mis on praegu kõrgeim surve maailma kõrge - surveveejoaga.
Stabiilne ja ohutu
03
Suurepärane kvaliteet
04
Kohandatud teenus
Pakend ja saatmine
1. pakkimine: vineeri pakkimine
2. saatmisviis: soovitage tarnida meritsi
3. kohaletoimetamise port: Qingdao port; või tarnige mis tahes vajalikku sadamasse
hydro blasting machine21
hydro blasting machine22
KKK
K: 1. Kas olete kauplemisettevõte või tootja?
V: Oleme siin tootja juba üle 15 aasta. Toodetakse kaubanduslikku kõrgsurvepuhasti.
K: 2. Kuidas valida sobiv mudel?
K: 3. Millist mootorit saame valida?
V: siin on elektrimootor, diiselmootor, bensiinimootor; Saate selle vabalt valida.
K: 4. Mis on teie garantii?
V: Garantii on üks aasta.
K: 5. Kui pikk on teie kättetoimetamise aeg?
K: 6. Mis on teie maksetingimused?
K: 7. Milline on teie saatmisport?
K: 8. Mis on saatmisviis?
Kuum tags: 21000psi betoonisegisti trummihüdrojoatorumasin, China 21000psi betoonsegisti trummihüdro jetting -masina tarnijad, tehas